Ibrahimović pogodio nakon 4 minute u svom debiju za Manchester Utd. (VIDEO)

U svojoj Švedskoj, Zlatan je prvi put zaigrao u Unitedovom dresu. Odigrao je prvo poluvrijeme, upisao se u strijelce ali bio i krivac za primljeni pogodak.

Zlatan Ibrahimović pamtit će da je za Manchester United debitovao u rodnoj Švedskoj protiv Galatasaraya!

Naime, Jose Mourinho uvrstio ga je u početni sastav za tu pripremnu utakmicu i nije popularnom napadaču dugo trebalo da postigne i svoj prvijenac. Crveni su vragovi slavili s visokih 5:2, a Ibra je nakon samo četiri minute igre postigao svoj prvi pogodak!

United je probio po desnoj strani, a ubacio je Valencia. Lopta je došla do Ibrahimovića koji je stajao na desetak metara od gola, pucao je makazicama preko glave, a lopta se odbila i od zemlju prije nego je završila u mreži.

Izvor: goal.com